Kesintisiz Hammadde Kaynağı
 
   
 

      

 
     
 

   KARIYER

   
 

SATIŞ VE PAZARLAMA

TRADER:
Credoy Polimer  gelişen bir şirkettir. Yetkin traderları ekibimize katmak her zaman hoşumuza gider. Eğer kimyasal, petrokimyasal ve plastik polimer ticareti alanlarında en az beş yıllık bir tecrübeniz, mevcut pazar bilginiz ve kanıtlanmış bir siciliniz varsa, Credoy  Polimer sizin çalışacağınız yer olabilir.

Yönetim ekibimiz satıcılarımızın mesleki gelişimlerini hızlandırmayı taahhüt ediyorlar.

Eğer ilgilenirseniz, niteliklerinizi, pozisyon tercihlerinizi ve maaş geçmişinizi belirterek şirket genel merkezimizle irtibat kurabilirsiniz. Lütfen yazınızı personel bölümüne hitaben yazınız. Bütün başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır.

Satış elemanları ve Komisyon acenteleri:
Kimya ve polimer alanlarında mevcut müşteri ve/veya tedarikçi porföyüne sahip olan insanlarla birlikte çalışmaya her zaman açığız. Bu işbirliği tam zamanlı istihdam veya esnek çalışma düzenlemeleri şeklinde olabilir. Sizi, bizimle temas kurmaya davet ediyoruz.

Alanlarına geri dönmek isteyen emekliler:
Credoy tam zamanlı veya yarım zamanlı olarak alanlarına geri dönmek isteyen herkes için mükemmel bir fırsattır. Esnek çalışma düzenlemeleri her bir kişiye uygun olarak düzenlenebilir.

FİNANS

Credoy Polimer  , muhasebe ve finansal analiz alanlarının tamamını kapsayan bir finans bölümüne sahiptir.Bu alanlarda tecrübesi olan kişilerle çalışmak istiyoruz. Analitik yetenekleri gelişmiş ve kavramsal düşünce yeteneği olan adayları aramızda görmek istiyoruz.

OPERASYONLAR VE LOJİSTİK

Credoy Polimer kendi bünyesinde, şirketin bütün sevkiyat ve depolama faaliyetleri dahil tüm lojistik işlerini dünya çapında organize eden bir operasyon bölümüne sahiptir. Uluslararası lojistik konularında uzmanlığa sahip insanlarla çalışmak istiyoruz .

     
     
     
                                                                                                                                  
 

Copyright © 2011 Credoy Polimer A.Ş.
info@credoy.com