Kesintisiz Hammadde Kaynağı
 
 

 
 

      

 
     
 

    MÜŞTERİ POLİTİKASI

   
       
 

 

 

Credoy Polimer A.Ş. olarak, başlıca amacımız; ihtiyaç duyduğunuz hammaddeleri, düşük maliyetlerle düzenli tedarik eden ve hizmeti ile size en yakın, en güvendiğiniz firma olmaktır.  

Güvenilirlik; Karşılıklı güven anlayışı içerisinde açık, anlaşılır ve doğru bilgi verir, hizmetlerimizi zamanında ve eksiksiz olarak yerine getiririz. Siz müşterilerimizi zamanında ve doğru bilgilendirmek ilkelerimizin başında gelmektedir. Credoy Polimer A.Ş. tedarikçiler ve alıcılar arasında bir köprüdür. Bu fonksiyonunu gelişmiş iletişim ve güçlü ticari ortaklıkları ile yerine getirmektedir.

Takip; Hedefimiz siz müşterilerimizin sipariş vermek istediklerinde ilk hatırladıkları firma olmaktır. Tedarikini gerçekleştirip sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerin her aşamadaki takibi ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir.  

Kişisel Uygunluk; Her işlemi ve ortaklığı müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına göre şekillendiriyoruz. Müşterilerimize ilişkin her türlü bilgiyi gizli tutuyor ve özenle saklıyoruz.  

Fiyat; Siz müşterilerimize kısa, orta ve uzun vadede piyasadaki en düşük fiyatları sağlamaya çalışıyoruz. Bunu maliyetlerimize özel bir dikkat göstererek başarıyoruz. Karımızı maliyet düşürerek alış ve satışlardaki iş hacmi ile elde ediyoruz. Finansal gücümüz fiyatlar düştüğünde müşterilerimizin gelecekteki ihtiyaçları için hammadde stoklamamıza imkan veriyor.

Ürün ve Hizmetlerin Kalitesi; Bizim için kalite bir kavram değil bir gerçektir. Kalite, istenen ürünü alıcılarımıza doğru koşullarda tedarik etmektir.  

Lojistik; İşimizin önemli bir parçasıdır. Bizim gücümüz büyük partilerin dışında küçük miktarları da müşterilerimize hızla tedarik etmektir.

       
     
                                                                                                                                  
  Copyright © 2011 Credoy Polimer A.Ş.
info@credoy.com